אינסטלטור במרכז, אינסטלטור בתל אביב, אינסטלטור ברמת גן, אינסטלטור בראשון לציון, אינסטלטור בהרצליה, אינסטלטור במודיעין
  • שירות מהיר
  • 24 שעות
  • לא בשבת
1-700-701-803

עבודות ביוב


מה זה בדיור עבודות ביוב?

ק.ר. פתרונות מתקדמים באינסטלציה - עבודות ביוב

יש מלים שרק לשמוע אותן אנחנו מתמלאים הרגשה לא נעימה. ביוב הבית למשל הוא דוגמה טובה לכך. ביוב ככלל מעלה בנו תחושות לא טובות כיוון שברך כלל מטבעו הוא הקשר בדברים לא ממש נעימים. לכלוך, רפש, ריח לא טוב ועוד תופעות לא נעימות נקשרות ועולות בנו כאשר אנחנו חשובים על ביוב. העולם האסוציאטיבי שקשור לביוב לא מסייע לנו לפתח רושם חיובי כלפי עבודות ביוב על כול סוגיהן ומשום כך כל תופעה של סתימה או חלילה פיצוץ בביוב עלולים ליצור בקרבנו חושה של לחץ ומתח.

הבשורה הטובה

 

הבשורות הטובות הן שכיום עבודות ביוב נעשות על ידי אנשי מקצוע שהם לא רק בעלי ידע וניסיון אלא גם בעלי ציוד מתאים שמסייע להם לבצע את עבודתם בזמן קצר תוך מזעור כמות הריח הרע והפסולת שנפוצה לכל עבר. המכשור החדיש מסייע לבעלי המקצוע לבצע פעולות שונות שמטרתם גם למנוע חזרה של בעיות בביוב על כל סוגיהן, מה שנפוץ בעיקר בבתים בעלי צנרת ישנה. שורה של עולות פשוטות שנעשות במהירות וביעילות יבטיחו לכם שנים של שקט בידיעה כי הצנרת נקייה.

מה זה כולל?

דוגמה בולטת לכך ניתן לראות בנושא של אבחון נזילות וסתימות. בעבר איתור נזילות וסתימות נעשה על דרך של ניסוי טעיה, ולא אחת קרה שהנזילה לא אותרה כראוי או שאותרו רק חלק ממוקדי הנזילה. כיום בעזרת מצלמות טרמיות ניתן לאתר בקלות רבה את כל מוקדי הנזילות ולטפל בהן באופן נקודתי. העבודה בסיוע המצלמות הללו מסייעת לייעל את העבודה משמעותית, מקצרת את משך העבודה ואת הלכלוך שנוצר כתוצאה ממנה.

עבודות נוספות

עבודות ביוב אינן נקשרות רק עבודות מסוג זה של סתימות ונזילות. גם חידוש חדרי אמבטיה כלול בסוג זה של עבודות, וגם כאן על ידי מצלמות טרמיות ומכשור מקצועי וחדיש ניתן לקבל עבודה באיכות גבוהה בתוך זמן קצר. חידוש הצנרת נעשה בתוך זמן קצר ומאפשר לבני הבית ליהנות מצנרת נקייה וחדשה. בבתים ישנים שבהם הצנרת ישנה עשויה פעולה של חידוש הצנרת לשנות משמעותית את כל איכות החיים של בני הבית ומכאן חשיבותה הרבה.

ק.ר. פתרונות מתקדמים באינסטלציה - עבודות ביוב עלינו

חברת ק.ר פתרונות מתמחה בביצוע שורה ארוכה של עבודות אינסטלציה, החל מאיתור נזילות וסתימות בביוב ובכל הצנרת, המשך בחידוש חדרי אמבטיה, צינורות הבית וכלה בביצוע עבודות אינסטלציה נוספות כמו התקנת דודים, תיקון והחלפת דודי שמש ועוד. השירות הוא מהיר ויעיל וניתן על ידי מיטב בעלי המקצוע תוך דגש על אמינות ומקצועיות.