אינסטלטור במרכז, אינסטלטור בתל אביב, אינסטלטור ברמת גן, אינסטלטור בראשון לציון, אינסטלטור בהרצליה, אינסטלטור במודיעין
  • שירות מהיר
  • 24 שעות
  • לא בשבת
1-700-701-803

המלצות

ק.ר אינסטלציה

חוות דעת של גלית

גיליתי כי יש שירות איכותי גם בתחום של אינסטלציה. לאחר שנים רבות שאני כבר לא סומכת על אף אינסטלטור גיליתי כי לא רק שישנו אינסטלטור אמין ואיכותי בתחום אלא שהוא גם מעניק שירות ללא פשרות, היינו ללא איחורים וללא מריחות. עד היום כמעט ולא היה אינסטלטור שלא ניסה להעלות לי מחירים בלי הצדקה ואילו אחרי שקיבלתי פעם אחת שירותים יעקב אני יודעת על מי להמליץ ולאן לפנות בפעם הבאה שאני מחפשת אינסטלטור איכותי ואמין. יעקב מגיע בזמן ויודע לתת את המענה המושלם לצרכיי, לא משנה עם איזו בקשה פניתי או באיזו שעה פניתי אליו. יעקב תמיד ענה באדיבות ותמיד היה קשוב לצרכיי ולא עזב אותי עד שקיבלתי מה שרציתי.
 

חוות דעת של שירה

אין ספק שמהיום אני יודעת למי לפנות כשאני מחפשת שירותים של אינסטלציה. אני עד היום חשבתי שאין דבר כזה: אינסטלטור אמין. היום אני יודעת שיש ועוד איך יש שירותים אמינים באינסטלציה. אם אני רוצה לקבל שירותים אמינים ובזמן אני יודעת היום שעליי לפנות אל יעקוב ואקבל את מבוקשי בהקדם האפשרי ובתוך הזמן הקצר ביותר. יעקוב נותן מענה מלא לצרכי הלקוח ולא מרפה עד שהוא יודע כי השירות שנתן הוא לשביעות רצון הלקוח. כדי לקבל שירותים מדויקים ואיכותיים של אינסטלציה אני כבר לא מסתבכת היום אלא פונה ישירות אל יעקב. הוא גם יכול להפנות אותי לבעלי מקצוע אחרים בתחומים דומים ולכן אני גם מרגישה נוח להפנות אליו חברים או מכרים שלי הזקוקים לעזרה.
 

חוות דעת של אמנון

אין ספק שסתימה בשירותים היא עניין לא נוח בכלל, במיוחד אם מדובר בשבת או בזמנים עמוסים ואז להזמין שירותים של אינסטלטור או למצוא איש מקצוע בזמן הנכון ובמקום הנכון – אלה יכולים להיות מעמיסים ומעצבנים. אני רציתי למצוא איש מקצוע אמין ואיכותי ולאחר חיפוש לא קצר סופסוף מצאתי את יעקב – האינסטלטור האמין והמקצועי ביותר שקיים. את השירות שקיבלתי מיעקב אני לא אשכח לעולם ואני ממליץ לכל מי שרוצה למצוא שירותים איכותיים ואמינים של אינסטלציה ואחזקת מבנים – לבדוק את השירותים שלו.
 

חוות דעת של שרון, ועד בית

הבניין שלנו היה מוזנח במשך שנים. אנחנו גרים באזור איכותי אבל הבניין שלנו הוא דווקא מהישנים יותר ולכן לא מצאנו מי שיתחזק אותו כראוי. יעקב חולל מהפך חסר תקדים בבניין שלנו כשהפך אותו לפנינה מרהיבת עין ונעימה למראה.