אינסטלטור במרכז, אינסטלטור בתל אביב, אינסטלטור ברמת גן, אינסטלטור בראשון לציון, אינסטלטור בהרצליה, אינסטלטור במודיעין
  • שירות מהיר
  • 24 שעות
  • לא בשבת
1-700-701-803

איתור נזילות

איתור נזילות רק על ידי בעלי מקצוע

לעיתים, כאשר אתם מאתרים נזילה בבית או במקלחונים , אם זה בעקבות ריח של טחב ועובש או כתמי מים על הקירות. לעיתים בעקבות חשבון מים מנופח במיוחד, או כאשר אתם רואים ששעון המים מסתובב במהירות רבה בלי כל סיבה עליכם לפנות אל המומחים שיבדקו מה גורם לבעיה. בדרך כלל כל הדברים הללו מאותתים לנו שקיימת תקלה. היא עלולה להחריף וזוהי רק שאלה של זמן. לכן אל תאבדו זמן כי תקלות מהסוג הזה לא נוטות להיעלם מעצמן.
 

שבירת קירות והרמת מרצפות

כנראה מה שעולה לכם בראש מיד כאשר אתם מגלים שמדובר בתקלה מהסוג הזה, זה אבק רעש ולכלוך במסע לאיתור הפיצוץ או של המוקד הגורם לדליפה. אז כנראה שאתם לא ממש מעודכנים במה שקורה היום. בעבר ואף היום ישנם בעלי מקצוע שאינם מקצוענים דיים וכאשר הם מדווחים על תקלה בצנרת או בדליפה ממקור לא ידוע הם מתחילים לקלף את הרצפה ולגרד את הקירות. כאשר הם לא מוצאים פה הם מנסים שם עד שכל הבית הופך לזירת שיפוצים, רק שהשיפוצים הללו הם לא ממש אמורים לשדרג לכם את הבית, אולי אפילו להיפך.
 

נו ליק לשירותכם

היום ניתן להגיע לאיתור נזילות באופן מדויק לגמרי מבלי להניף פטיש כלל אף כאשר הנזילה נמצאת במקום חבוי ובלתי נראה לעין, הודות לציוד המשוכלל העומד לרשותנו ואשר בעזרתו אנו מסוגלים להצביע באופן מדויק על מקום התקלה. כמובן שחצי מהפתרון זהו זיהוי הבעיה. את זה אנו עושים במיומנות ובמקצועיות על ידי הצוות המקצועי והמנוסה שלנו.
 

נו ליק – כל האמצעים כשרים לגילוי מוקד הנזילות

ישנן כמה וכמה שיטות שבאמצעותן אנו מסוגלים להצביע במדויק על מוקד הנזילות.איתור נזילות באמצעות בדיקת לחץ – חיבור של מד לחץ על אחד מיציאות המים נותן לנו אינדיקציה ראשונית לגבי הצנרת הפגומה. זה יצביע האם התקלה היא במערכת המים החמים או לחילופין במערכת של המים הקרים.
 

הדמיה טרמית

ישנה אפשרות לראות באמצעות המערכת את כל הצנרת מבפנים וכך לאתר את מוקד התקלה. ישנן עוד שיטות ואמצעים שונים שבהם נעזרים ב'נו ליק' לצורך איתור נזילות, חייגו נו ליק 077-4030268