אינסטלטור במרכז, אינסטלטור בתל אביב, אינסטלטור ברמת גן, אינסטלטור בראשון לציון, אינסטלטור בהרצליה, אינסטלטור במודיעין
  • שירות מהיר
  • 24 שעות
  • לא בשבת
1-700-701-803

אינסטלציה למטבחים

שירותי אינסטלציה למטבחים עסקיים ופרטיים

כל מטבח זקוק לחשיבה מקיפה בנוגע לאינסטלציה, במיוחד אם מדובר על מטבח גדול שמהווה מקום עבודה כגון מסעדה, אולם שמחות, מלון וכדומה. כך למשל כאשר מדובר על פתיחת מטבח במסעדה, יש להוסיף לתוכנית האדריכלית תכנית אינסטלציה, ולו על מנת לקבל רישיון עסק. תוכנית אינסטלציה שכזו תכלול בין היתר את אופי זרימת השפכים לרשת העירונית מבית העסק, מכאן שניתן להיות מודעים לכלל נקודות המים הרלוונטיות.

 

מגוון שירותים

אחד הדברים הפחות נעימים במטבח זה לגלות שיש סתימה, שהמים עולים ומתחילים להופיע ריחות לא נעימים לצד לכלוכים. על כן במקום להיות חסרי אונים, טוב לדעת שיש מי שמעניק שירותי אינסטלציה למטבחים. מכאן שלא רק בית עסק צריך להיעזר באינסטלציה למטבחים, אלא גם אנשים פרטיים עשויים להזדקק לשירות זה. כך למשל כאשר קוראים לבעל מקצוע שמעניק שירותי אינסטלציה עבור המטבח, ניתן לדון עמו על החלפת הצנרת (מאוד פופולארי בבתים בהם הצנרת עדיין ממתכת ועל כן יש בעיות של קורוזיה בחיבורים), עבור החלפת סיפון, התקנת מגוון ברזים באופן מקצועי על מנת שימנעו נזילות מיותרות בכול שימוש, התקנת נקודת מים בקיר, או פשוט על מנת להאריך קטע מסוים בצנרת.

 

צרכים פופולאריים

מלבד פעולות האינסטלציה למטבחים שכבר צוינו, יש עוד מגוון פעולות שאינסטלטור יהיה האיש הנכון לפנות אליו. כך למשל נכון הדבר כאשר מבקשים לפתוח סתימות ביוב, יש פיצוץ בצנרת, מבקשים לאתר באופן מקצועי מוקד דליפה, מבקשים להחליף גוף חימום לדוד, מבקשים להגביר את לחץ המים, לנקות אבנית מדוד שמש ואפילו על מנת להחליף את מערכת הביוב התת ריצפתית כאשר נובע ריח רע.

 

פנייה חכמה

לסיכום נציין שיש מגוון מקרים בהם יהיה נכון לפנות אל אינסטלטור, ואינסטלציה למטבחים היא הרבה יותר פופולארית ממה שניתן לחשוב. כמו כן אין לפנות אל כל איש מקצוע, אלא רק לאחד שמגיע עם המלצות, יודע לשאול שאלות נכונות על מנת להבין את מקור הבעיה, מגיע עם ציוד מקצועי ושהמחירים שלו נמצאים בטווח המחירים השפויים. כמו כן אין להתמהמה עם פנייה לעזרה, אחרת ממדי הבעיה עלולים לגדול ומכאן שגם ההוצאה.