אינסטלטור במרכז, אינסטלטור בתל אביב, אינסטלטור ברמת גן, אינסטלטור בראשון לציון, אינסטלטור בהרצליה, אינסטלטור במודיעין
  • שירות מהיר
  • 24 שעות
  • לא בשבת
1-700-701-803

אינסטלטור מומלץ במודיעין

ק.ר. פתרונות מתקדמים באינסטלציה - אינסטלטור מומלץ במודיעין


אינסטלטור מומלץ במודיעין לאיתור וטיפול בנזילות, רטיבות ופיצוצי צנרת

כאשר מגלים נזילה או רטיבות בבית או בחצר יש להזמין במהירות אינסטלטור מומלץ במודיעין. פיצוץ בצנרת המים או הביוב עלול לגרום לנזקי רכוש רבים, במהירות ולאחר ההצפה נגרם נזק למבנה ונותר ריח לוואי. כמו כן, מים עומדים גורמים לקורוזיה ולהתפתחות חיידקים ופטריות כמו עובש, טחב ותחלואים נוספים. לכן, מיד באיתור הנזילה או הרטיבות יש להזמין אינסטלטור ולטפל במקצועיות בבעיה.

שירות 24 שעות ביממה

אינסטלטור מומלץ במודיעין מציע שירות מהיר מסביב לשעון, 24 שעות ביממה. לכן, כאשר מאתרים נזילה או מגלים הצפה או רטיבות יש לקרוא במהירות האפשרית לאינסטלטור מומלץ במודיעין על מנת לאתר את מקור הנזילה והרטיבות ולטפל בבעיה ביעילות ובמקצועיות. הזנחת הנושא עלולה לגרום להצפה ולנזקי רכוש רבים ולהשחתת תשתיות המבנה, לריח לוואי ולהתפתחות קורוזיה, טחב ועובש. התפתחות העובש היא מפגע אסתטי המוריד את ערך הנכס אך יתרה מזאת מדבר במפגע בריאותי וחשוב לטפל בבעיה. כאמור, אינסטלטור מומלץ במודיעין זמין לאורך כל שעות היום ומיד לאחר הקריאה לשירות יגיע איש מקצוע מנוסה על כל הציוד הנדרש לאיתור הנזילה ויספק מענה מהיר להשבת המצב לקדמותו.

 שיטות עבודה חדשניות ומכשור טכנולוגי מתקדם

אינסטלטור מומלץ במודיעין מצויד במכשור מתקדם לאיתור נזילות ופיצוצי צנרת. אם בעבר נהגו אינסטלטורים לקדוח בקירות, לפרק אריחי קרמיקה ורצפות או לחפור בחצר הבית עד לאיתור מקור הנזילה הרי כיום יש לאינסטלטור המקצועי במודיעין מכשור מתקדם כמו מצלמה טרמית המאתרת את מקור הנזילה ללא קידוחים וחפירות. בנוסף, האינסטלטור המנוסה יודע לאתר פיצוצי צנרת במהירות והוא יספק מענה ראשוני לעצירת הנזילה ולאחר מכן ישתלט על המצב הנתון בשטח על מנת למזער נזקי מים. לאחר השתלטות על המצב יציע האינסטלטור ללקוח מספר דרכים לטיפול ולתיקון הבעיה, יעריך את עלות העבודה והחומרים הנדרשים ולאחר אישור מהלקוח יפעל במהירות ובמקצועיות הגבוהה ביותר על מנת לטפל בבעיה ולדאוג לתיקון מקצועי לאורך זמן, בהתחייבות ובאחריות.

חברת ק.ר פתרונות באינסטלציהק.ר. פתרונות מתקדמים באינסטלציה - אינסטלטור מומלץ במודיעין

חברת ק.ר פתרונות באינסטלציה מציעה שירות מקצועי, מהיר ואדיב לתושבי מודיעין והסביבה. החברה מתמחה בכל עבודות האינסטלציה, לרבות אתור, טיפול ותיקון נזילות, פיצוצי צנרת וסתימות בבית, בחצר ובבניינים משותפים. החברה מציעה צוות מקצועי, מוכשר ומנוסה וזמינות 24 שעות ביממה. חברת ק.ר פתרונות באינסטלציה מספקת שירות מקצועי ברמה הגבוהה ביותר ובין שירותיה הרבים- שיפוץ, טיפול והתקנת תשתיות אינסטלציה, תיקון והחלפת דודי חשמל ושמש, עבודות שיפוץ מטבחים וחדרי אמבטיה וטיפול והתקנת מערכות סולאריות.