אינסטלטור במרכז, אינסטלטור בתל אביב, אינסטלטור ברמת גן, אינסטלטור בראשון לציון, אינסטלטור בהרצליה, אינסטלטור במודיעין
  • שירות מהיר
  • 24 שעות
  • לא בשבת
1-700-701-803

אינסטלטור בתל אביב 24 שעות

ק.ר. פתרונות מתקדמים באינסטלציה - אינסטלטור בתל אביב 24 שעות


שירותי אינסטלטור מהירים ומקצועיים

פיצוץ בצנרת או נזילת מים כתוצאה מסתימה או פגעי מזג האוויר עלולה לגרום לנזקי רכוש כבדים למבנה ולרכוש בבית. לכן, ברגע שמאתרים את הנזילה בבית או בחצר וכאשר מגלים רטיבות ההולכת וגדלה בקיר או בתקרה יש להזמין מיד את אינסטלטור בתל אביב 24 שעות. האינסטלטור זמין מסביב לשעון כל ימות השנה למעט יום כיפור ויום הזיכרון ויגיע אליכם הביתה במהירות האפשרית על מנת לאתר את מקור הנזילה. כדאי לדעת כי אינסטלטור בתל אביב 24 שעות מציע ניסיון וידע רב בכל עבודות האינסטלציה וברשותו ציוד מתקדם וטכנולוגיות חדשניות בתחום איתור נזילות בצנרת ואיתור מקור הרטיבות. איתור מהיר של מקור הנזילה מאפשר לאינסטלטור לתקן את הבעיה ביעילות ובמקצועיות ללא צורך בקידוחים מיותרים על מנת לאתר את מקור הנזילה.

מקצועיות מעל הכל

בבחירת אינסטלטור בתל אביב 24 שעות יש להתמקד בחברה מקצועית ומנוסה המציעה פתרונות מהירים ויעילים, כמובן תוך דגש על בדיקה והשוואת מחירים. אמנם, כאשר מגלים את הנזילה או ההצפה בבית באמצע הלילה או ביום שבת יש למהר ולהזמין אינסטלטור בתל אביב 24 שעות אך כיום קל להשוות מחירים בקליק ולאחר הזמנת האינסטלטור כדאי למהר ולהרים חפצים יקרי ערך לגובה על מנת למנוע חדירת מים ולמניעת נזקים. אגב, בשיחת הטלפון עם האינסטלטור כדאי לבקש ממנו ייעוץ ראשוני מה ניתן לעשות עד הגעתו על מנת למזער נזקים, לדוגמה סגירת ברז המים הראשי במקרה של פיצוץ בצנרת המים.

סל שירותים רחב

אינסטלטור בתל אביב 24 שעות מציע סל שירותים רחב הכולל בין היתר פתיחת סתימות, ניקוי צנרת הביוב משורשים ולכלוכים, איתור ותיקון פיצוצי צנרת מים וביוב, תיקון והחלפת דודי שמש, הכנת תשתית אינסטלציה, שיפוץ חדרי רחצה, התקנת כלים סניטריים ושיפוץ מטבחים. חשוב לוודא עם האינסטלטור כי יש ברשותו הידע והניסיון המקצועי בטיפול בבעיה ממנה סובלים וכך ניתן להחזיר את המצב לקדמותו במהירות וביעילות.

חברת ק.ר פתרונות באינסטלציה

ק.ר. פתרונות מתקדמים באינסטלציה - אינסטלטור בתל אביב 24 שעות

חברת ק.ר פתרונות באינסטלציה ואחזקת מבנים מתמחה בכל עבודות האינסטלציה ומספקת שירות מקצועי, מהיר וזמין מסביב לשעון, 24 שעות ביממה, לתושבי תל אביב והמרכז. ק.ר פתרונות באינסטלציה מציעה ללקוחותיה מגוון רחב של שירותים הכולל בין היתר בניית תשתיות אינסטלציה, עבודות שיפוץ מקיפות ללקוחות פרטיים ועסקיים (חדרי אמבטיה, נוחיות ומטבחים), איתור נזילות באמצעות מצלמה טרמית, תיקון פיצוצי צנרת ועוד. לחברה מוניטין רב והנכם מוזמנים ליהנות משירות מקצועי, אדיב, מהיר ויעיל וליהנות ממחירים הוגנים ומשתלמים.