אינסטלטור במרכז, אינסטלטור בתל אביב, אינסטלטור ברמת גן, אינסטלטור בראשון לציון, אינסטלטור בהרצליה, אינסטלטור במודיעין
  • שירות מהיר
  • 24 שעות
  • לא בשבת
1-700-701-803

אינסטלטור ברמת גן 24 שעות

ק.ר. פתרונות מתקדמים באינסטלציה - אינסטלטור ברמת גן 24 שעות


אינסטלטור ברמת גן יגיע אליכם במהירות

ברגע גילוי נזילה או הצפה יש ליצור קשר במהירות עם אינסטלטור ברמת גן 24 שעות על מנת לטפל בבעיה במקצועיות וביעילות. חשוב לדעת כי נזילה עלולה לגרום לנזקי רכוש רבים במהירות ולהתפתחות עובש וטחב המעכיר את האוויר ועלול להיות מסוכן לבריאות הדיירים וחיות המחמד. לכן, ברגע גילוי ההצפה, הרטיבות או הנזילה יש להתקשר בכל שעה לאינסטלטור ברמת גן 24 שעות על מנת שיגיע במהירות האפשרית לטפל בבעיה. לאינסטלטור ציוד מתקדם לאיתור נזילות ופיצוצי צנרת מים וביוב ובאמצעות מצלמה טרמית ומכשור מקצועי מתקדם נוסף ניתן לאתר את מקור הנזילה או הפיצוץ, להשתלט על המצב ולתקן את הבעיה במהירות וללא קידוחים וחפירות מיותרות.

זמינות מסביב לשעון

אינסטלטור ברמת גן 24 שעות זמין עבורכם מסביב לשעון, 24 שעות ביממה, כולל שבתות וחגים. נזקי המים כתוצאה מנזילות ופיצוצי צנרת הם רבים ומהירים ולכן חשוב לא להזניח את הבעיה וליצור קשר מידי, בכל שעה, עם האינסטלטור. כאמור, המים מתפשטים במהירות וגורמים נזק למבנה, לתשתיות ולרכוש. לכן, באיתור הנזילה חשוב להתקשר לאינסטלטור ברמת גן 24 שעות וכבר בשיחת הטלפון תקבלו ייעוץ והמלצות מה ניתן לבצע עד להגשת האינסטלטור, לדוגמה סגירת ברז המים הראשי, ניתוק החשמל, פינוי חפצים יקרי ערך, העלאה לגובה של רכוש חשוב וכדומה.

איתור מקור הנזילה או הרטיבות

אינסטלטור ברמת גן 24 שעות מגיע לבית הלקוח עם ציוד מתקדם כמו מצלמה טרמית המאפשרת לו לאתר את מקור הנזילה במהירות וללא כל צורך לחפור בקירות, לחפור בגינה או בחצר או להרים מרצפות או לפרק אריחי קרמיקה מהקירות. בתוך זמן קצר יאתר האינסטלטור את הנזילה ויציע ללקוח פתרונות יעילים על מנת לתקן את הבעיה.

ק.ר. פתרונות מתקדמים באינסטלציה - אינסטלטור ברמת גן 24 שעות

חברת ק.ר פתרונות באינסטלציה

חברת ק.ר פתרונות באינסטלציה מציעה שירות מקצועי ומהיר מסביב לשעון, 24 שעות ביממה. השירות מיועד לתושבי רמת גן, תל אביב, מודיעין, נס ציונה, רחובות ועוד. חברת ק.ר. פתרונות באינסטלציה מציעה צוות מוכשר ומקצועי וברשותה מכשור מתקדם לאיתור נזילות ולטיפול בסתימות. החברה מציעה קשת רחב של שירותים למגזר הפרטי והעסקי הכולל בין היתר אחזקת מבנים, תיקון והחלפת דודי שמש וחשמל, איתור נזילות באמצעות מצלמה טרמית, פתיחת סתימות באמצעות מכשור חשמלי חדשני, שיפוץ מטבחים וחדרי אמבטיה, תכנון והתקנת תשתיות אינסטלציה בבית, בחצר ובבניינים משותפים ועוד. צרו עמנו קשר עוד היום ונשמח לעמוד לשירותכם בכל בעיה, שאלה ובקשה.