אינסטלטור במרכז, אינסטלטור בתל אביב, אינסטלטור ברמת גן, אינסטלטור בראשון לציון, אינסטלטור בהרצליה, אינסטלטור במודיעין
  • שירות מהיר
  • 24 שעות
  • לא בשבת
1-700-701-803

אחזקות מבנים

אחזקות מבנים דורשת התמחות מקצועית ברמה גבוהה וניסיון רב. חברת ק.ר פתרונות מתקדמים באחזקת מבנים מציעה עבורכם ניסיון מצטבר של למעלה מ- 20 שנים ושירות ברמה גבוהה. החברה מציעה צוות מקצועי ואדיב העומד לשירותכם 24 שעות ביממה. החברה מציעה מחלקת אחזקות מבנים ייעודית ומקצועית המציעה עבורכם מערך שלם הכולל את כל השירותים הנדרשים לתחזוקת המבנה שלכם. נשמח להציע עבורכם חבילת אחזקה בסיסית, פרימיום, מקיפה או גמישה בהתאמה אישית לסוג המבנה ודרישות הלקוח. פנו אלינו עוד היום ויועץ מטעם חברת ק.ר פתרונות מתקדמים באחזקת מבנים יגיע עד אליכם לפגישה, ללא כל התחייבות מצדכם, ונשמח להתאים עבורכם חבילת שירות מתקדמת ואיכותית במחיר הוגן ותוך התחייבות לעבודה מקצועית.ק.ר.פתרונות מתקדמים באינסטלציה
 

שירות מתקדם ואיכותי

חברת ק.ר פתרונות מתקדמים באחזקת מבנים מספקת שירות מתקדם, מקצועי ואיכותי. אחזקות מבנים דורשת התמחות וניסיון רב ואנו מציעים ניסיון רב באחזקת כל סוגי המבנים ושירות הכולל שירותי ניקיון מקצועיים, טיפול שוטף למבנה בלובי, בחניונים, בחדרי המדרגות ובחניונים, תחזוקה מונעת, פיקוח ובקרה על המערכות המותקנות במבנה ושמירה על המבנה והשבחתו. צוות הניהול של החברה זמין ובאמצעות שירות הלקוחות של החברה ניתן לקבל מענה וטיפול מהיר בכל פנייה כאשר בסיום תיקון התקלה נדאג לדווח על כך לשביעות רצונכם.

 

מתחייבים לשביעות רצונכם

יש חברות רבות בתחום אחזקות מבנים ולכן הבחירה לעתים לא פשוטה. חברת ק.ר פתרונות מתקדמים באחזקת מבנים מתחייבת לשירות מקצועי, אמין, אדיב ויעיל ולכן נשמח לשלוח עבורכם נציג מטעם החברה כדי לבחון את המבנה שלכם ולהתאים עבורכם חבילה מקצועית ומותאמת אישית. אנו מזמינים אתכם לבקר במבנים באזור המרכז אותם אנו מתחזקים והנכם מוזמנים לראות מכתבי המלצה של לקוחות רבים המעידים על שביעות רצונם. אחזקת מבנה דורשת עבודה יום יומית הכוללת ניקיון, תחזוקה ותיקונים. אנו מתמחים במתן מענה יעיל ומהיר בכל בעיה ובמסגרת התפקיד נדאג לטיפול במערכות הכיבוי המתקדמות של הבניין, לתקינות המקלטים לשעת חירום, לתחזוקת מערכת הביוב, להדברה מקצועית על ידי איש מקצוע ולתיאום, בקרה ופיקוח על עבודות של אנשי מקצוע שונים המעניקים שירותים למבנה כמו חשמלאי מוסמך, תחזוקת מעליות, ריצוף, שיפוצים שונים ועוד. היעד שלנו הוא להסיר אחריות ממכם ולבצע את עבודות האחזקה לשביעות רצונכם.
 

מומחיות בכל סוגי המבנים

ק.ר.פתרונות מתקדמים באינסטלציה

כיום, מבנים רבים הם מודרניים, חלקם משלבים טכנולוגיות ירוקות. אנו, בחברת ק.ר פתרונות לאחזקת מבנים מציעים סל שירותים הכולל מומחיות באחזקות מבנים מודרניים ומתקדמים. אנו מתמחים בעבודות ניקיון ואחזקת שטחים, תיקונים קלים, אחזקת מערכת הביוב וצנרת המים, אחזקת מערכות חשמל ואחזקת גינה וגינון. כדי ללמוד על מגוון השירותים שאנו מציעים עבורכם וכדי להתרשם ממעגל הלקוחות הרחב שלנו הנכם מוזמנים ליצור עמנו קשר בטלפון או במייל ונציג מטעם החברה יצור עמכם קשר במהרה.